«Динамо» подало апеляцію на жовту картку Ярмоленка. ВІДЕО

Динамо Київ 21 Квітня, 17:55
«Динамо» переймається тим, щоб Андрій Ярмоленко міг взяти участь в матчі 21-го туру Прем'єр-ліги проти «Шахтаря».

«Динамо» переймається тим, щоб Андрій Ярмоленко міг взяти участь в матчі 21-го туру Прем'єр-ліги проти «Шахтаря».

За інформацією каналу «Футбол 1», кияни вже подали апеляцію на жовту картку, яку нападник отримав у поєдинку з «Волинню». «Динамівці» переконані, симуляції з боку Ярмоленка не було, а падіння у штрафному стало наслідком того, що він не зміг уникнути фізичного контакту з воротарем лучан Шустом. Яке рішення прийме КДК ФФУ стане відомо в четвер.