"Я не думаю, що Англія упустить такий шанс, тим більше у себе вдома. Дуже мало шансів, але будемо сподіватися. Всяке в футболі буває. Ось, Іспанія дуже важко грала з Білорусією, хоча їм нічого не треба було.
У футболі буває все. Але я все-таки думаю, що Англія вийде з першого місця", - сказав головний тренер "Металіста" каналу "Футбол".