Лукаш Теодорчик: «Нам достатньо забити один м`яч, і ми пройдемо далі»

Динамо Київ 22 Квітня, 09:20
Нападник «Динамо» - про майбутній поєдинок з «Фіорентиною».

«Чому в Києві зіграли не так, як планували, сказати не можу. Зараз вже думаємо про гру у Флоренції. Ми підготувалися, але гра покаже, яким буде підсумок. Не бачу нічого страшного в результаті в Києві. Нам достатньо забити один м'яч, і ми пройдемо далі. Упевнений, нам це під силу», -

цитує Лукаша Теодорчика MatchDay.