Півзахисник київського «Динамо» Юнес Беланда - про настрій перед матчем з «фіалками».
«Ми всі готові до матчу 1/4 Ліги Європи проти «Фіорентини», -
пише Юнес у своєму профілі в соціальній мережі «Instagram».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Півзахисник київського «Динамо» Юнес Беланда - про настрій перед матчем з «фіалками».
«Ми всі готові до матчу 1/4 Ліги Європи проти «Фіорентини», -
пише Юнес у своєму профілі в соціальній мережі «Instagram».