«Дніпро» святкує вихід у півфінал ЛЄ. ФОТО

Динамо Київ 23 Квітня, 22:17
Дніпропетровський «Дніпро» усією командою святкує у роздягальні НСК «Олімпійський» перемогу над «Брюгге» (1:0) та історичний вихід до півфіналу Ліги Європи.

Дніпропетровський «Дніпро» усією командою святкує у роздягальні НСК «Олімпійський» перемогу над «Брюгге» (1:0) та історичний вихід до півфіналу Ліги Європи.

Наступну світлину виклав у своєму Instagram екс-динамівець Роман Безус: