Андрій Воробей: «Мені здалося, що Ленс не симулював»

Динамо Київ 24 Квітня, 09:54
Екс-гравець дніпропетровського «Дніпра» та національної збірної України Андрій Воробей в інтерв’ю «Футбол 24» поділився враженнями від виступу наших клубів у Лізі Європи.

Екс-гравець дніпропетровського «Дніпра» та національної збірної України Андрій Воробей поділився враженнями від виступу наших клубів у Лізі Європи.

Нагадаємо, що «Динамо» практично без шансів програло «Фіорентині» 0:2, а «Дніпро» переміг «Брюгге» 1:0 і вийшов у півфінал Ліги Європи.

- Андрію, найперше про вилучення Ленса. Друга жовта картка була справедливою?

- Мені здалося, що на Ленсові було порушення, він не симулював. Тому суддя показав жовту не в ту сторону.

- Взагалі, що скажете про матч «Фіорентина» - «Динамо»?

- Не сказав би, що матч мені сподобався, були ігри і кращі. В принципі, «Динамо» проявило характер. Навіть граючи у меншості, в кінці матчу у них було 2-3 моменти для того, аби зрівняти рахунок. Потрібно віддати киянам належне. У них по ходу Ліги Європи були не найслабші суперники, у цьому році «Динамо» в єврокубках добре виступило.

- А як стосовно «Дніпра»? Це сенсація, просто несподіванка чи, зважаючи на суперників, усе прогнозовано?

- Для мене – це не сподіванка. «Дніпро» у цьому році спіймав гру, не сподівався, що вони так далеко зайдуть в Лізі Європи. На груповому етапі у них не усе виходило, але з часом гра налагодилася. Звісно, суперники були не топ-рівня, але «Брюгге» є «Брюгге». Й «Дніпро» по ділу виграв і приємно здивував.

- У півфіналі Ліги Європи також «Неаполь», «Фіорентина» та «Севілья». Хто із цих команд є бажанішим суперником для «Дніпра»?

- «Севілья"… В українських клубів із італійцями погана статистика ігор, нам з ними не таланить. Тому краще грати про іспанців. Хоча, якщо «Дніпро» обіграє «Фіорентину», то уся Україна аплодуватиме дніпропетровцям.