- Була дуже в'язка гра, у нас не виходило і у суперника теж, до того ж пропустили наприкінці першого тайму м'яч, не розібралися, а потім було видалення. А в другому ми зробили заміни, випустивши відразу три людини, і це освіжило гру. Потім випустили Ігоря Мельника, прибрали одного опорного. Моменти створювали, але не реалізували. Добре, що в кінці матчу забили гол. Десь я недопрацював, передає слова тренера офіційний сайт ФК «Авангард».
Андрій Кононенко: "Десь я недопрацював"
Матч з «Авангардом», що відбувся 12 жовтня у рамках Першої ліги, прокоментував головний тренер ПФК «Суми» Андрій Кононенко.