Євген Хачеріді: «У нас із «Шахтарем» завжди такі ігри: стики, боротьба, провокації...»

Динамо Київ 27 Квітня, 13:33
Захисник київського «Динамо» Євген Хачеріді дав коментар після матчу з донецьким «Шахтарем» (0:0).

Захисник київського «Динамо» Євген Хачеріді дав коментар після матчу з донецьким «Шахтарем» (0:0).

«У нас із «Шахтарем» завжди такі ігри: стики, боротьба, провокації... Так що до цього ми ставимося нормально, -

сказав Хачеріді в ефірі каналу «Футбол 2».