Голкіпер «Динамо», пояснив, чому його команда не змогла обіграти «Олімпік» у першому матчі півфіналу Кубка України (0:0), - інформує
matchday.ua.«Після гри з «Шахтарем« всі були трохи втомлені психологічно. Важко перебудуватися. Ну, і якщо б «Олімпік« грав так з усіма командами, як з «Динамо«, вони б зараз були в турнірній таблиці вище», —
сказав Рибка.