Голкіпер київського «Динамо» Олександр Рибка на травневі свята відкрив сезон риболовлі.
«Сезон відкритий! Карп хороший - 2,400! На фотці маленьким здається, але довелося попотіти! І це на вудку!» -
поділився Рибка з читачами свого Instagram.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Голкіпер київського «Динамо» Олександр Рибка на травневі свята відкрив сезон риболовлі.
«Сезон відкритий! Карп хороший - 2,400! На фотці маленьким здається, але довелося попотіти! І це на вудку!» -
поділився Рибка з читачами свого Instagram.