Ташуєв: "Нажаль, у Києві все розсипалось"

Динамо Київ 14 Жовтня, 05:39
Тренер донецького "Металурга" згадує веселі 9:1 від "Динамо".

Сергій Ташуєв, відповідаючи на питання офіційного сайту клубу, зазначає - великих проблем у цьому немає. "Буває таке - день такий. Його потрібно викинути і забути", - знизує плечима тренер. Він дивився матч знову і розповідає про те, як його команда до видалення мала перевагу, а кияни не могли два паси толком віддати. Та й після вилучення донеччани мали купу моментів, - розказує Ташуєв.

"Виставляю дублера, якого Ленс розірвав ... Тільки попрацювавши з ним ще два дні зараз, я зрозумів, що йому ще потрібно елементарні футбольні речі вчити. Нажаль, у Києві все розсипалося", - продовжує тренер.

Але на останнє Ташуєв робить висновок - особливо перейматися із цієї поразки не варто. "Буває таке. Барселона програвала в Лізі Чемпіонів 0:4. Матч з Динамо - це епізод, який у історію увійде. Не більше того".