Екс-півзахисник київського «Динамо» Дуду, який зараз грає за «Палмейрас», в матчі чемпіоната штата Сан-Паулу проти «Сантоса» мало не побив арбітра.
Таку агресивну поведінку у Дуду викликала червона картка, яку показав йому суддя.
Додамо, що за підсумками двох матчів фіналу Ліги Пауліста (чемпіонату штату Сан-Паулу) «Сантос» переміг «Палмейрас» у серії пеналті.