Голландський динамівець Джермейн Ленс на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook прокоментував перемогу над «Говерлою».
«Ми провели хорошу гру, хлопці. Тепер готуємось до наступного матчу!»,
- пише Ленс, прикріпивши наступне фото.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Голландський динамівець Джермейн Ленс на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook прокоментував перемогу над «Говерлою».
«Ми провели хорошу гру, хлопці. Тепер готуємось до наступного матчу!»,
- пише Ленс, прикріпивши наступне фото.