Голкіпер київського "Динамо" розповів про вплив свого авторитету на партнерів по команді.
- Я двадцять один рік граю в цій команді. І, безумовно, хлопці до мене прислуховуються. Користуючись цим, я намагаюся донести до них розуміння самовіддачі, відповідальності. І на цю тему з головним тренером я, звичайно ж, розмовляв. Щоб гравці слухали його, можливо, моїми словами, - цитує Шовковського «Комсомольська правда в Україні».