"Вважаю, що полякам це під силу. Як би там не було, але у них в складі грають футболісти високої кваліфікації, багато з яких представляють провідні європейські чемпіонати. Тому з настроєм у команди проблем бути не повинно. Захочуть закінчити кваліфікацію на мажорній ноті. Вони не стануть грати абияк, тим більше підтримка своїх фанатів їм гарантована. У Харкові була значна армія вболівальників збірної Польщі. Упевнений, приїде їх чимало і в Лондон. Команда гратиме для своїх уболівальників і за своє ім'я.
Після невдалого старту для нас кожна гра, як остання. Це відбилося і на стартовому відрізку зустрічі, було присутнє деяке хвилювання. Про це свідчать і дві жовті картки після перших хвилин зустрічі. Настрій зашкалював, до нього додалася відповідальність за результат, який в підсумку нам і вдалося здобути ", - сказав Шевчук.