Зі святом, з Днем Перемоги!

Динамо Київ 7 Травня, 21:17
Привітання президента київського «Динамо» Ігоря Суркіса з Днем Перемоги:

Привітання президента київського «Динамо» Ігоря Суркіса з Днем Перемоги:

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, дорогі трудівники тилу!

Від усього серця вітаю вас зі світлим і священним святом - Днем Перемоги! Минають десятиліття, але День Перемоги незмінно стає на нашій землі травневим ранком в ореолі величі, героїзму та всенародного поклоніння безсмертної звитяги тисяч наших земляків, які пішли на фронт, які кували перемогу в тилу.

Цей день уособлює героїзм, силу духу та доблесну працю. А також - вічну скорботу за мільйонами втрачених доль, нереалізованих бажань та планів. День Перемоги - це велика подія для всіх, хто любить свою землю, цінує її свободу та незалежність.

Від імені гравців, тренерів, співробітників, уболівальників київського «Динамо» бажаю вам, дорогі ветерани, міцного здоров'я, бадьорості духу, довгих років життя, родинного затишку та тепла, любові дітей та онуків!

З повагою,

президент ФК «Динамо» (Київ)

Ігор Суркіс