Голландія, Англія та Ірландія отримали додаткові місця в Лізі Європи завдяки «Fair play»

Світовий футбол 8 Травня, 16:43
В сезоні 2015/16 додатково по одному місцю в Лізі Європи отримають Голландія, Англія та Ірландія.

Кожна з країн зможе делегувати ще по одному клубу понад квоти завдяки високому рейтингу «чесної гри» у сезоні-2014/15,

- повідомляє «СЕ», посилаючись на офіційний сайт УЄФА

. Найкращою в рейтингу «чесної гри» стала Голландія, Англія зайняла друге місце, а Ірландія замкнула трійку.

Нагадаємо, в цьому рейтингу враховуються різні фактори: від поведінки гравців по відношенню до суддів і суперників до кількості жовтих карток і вилучень.

З наступного сезону система оцінки рейтингу трохи зміниться. Відзначимо, що клуби, які потраплять у Лігу Європи понад норми від цих країн, стартують з першого кваліфікаційного раунду.