Кожна з країн зможе делегувати ще по одному клубу понад квоти завдяки високому рейтингу «чесної гри» у сезоні-2014/15, - повідомляє «СЕ», посилаючись на офіційний сайт УЄФА
Нагадаємо, в цьому рейтингу враховуються різні фактори: від поведінки гравців по відношенню до суддів і суперників до кількості жовтих карток і вилучень.
З наступного сезону система оцінки рейтингу трохи зміниться. Відзначимо, що клуби, які потраплять у Лігу Європи понад норми від цих країн, стартують з першого кваліфікаційного раунду.