УЄФА оштрафував 10 клубів за порушення фінансового fair play

Світовий футбол 8 Травня, 20:02
УЄФА повідомив про покарання для клубів, які порушили фінансовий fair play.

Це клуби: «Рома», «Інтер», «Бешикташ», «Краснодар», московський «Локомотив», «Спортінг», софійський ЦСКА, «Карабукспор», «Ростов» та «Монако».

Всі клуби отримали майже однакове покарання.

«Монако», наприклад, повинен заплатити три мільйони євро штрафу негайно, а потім ще десять, якщо клуб з князівства не виконає запропоновані умови. Сезон-2017/18 монегаски повинні закінчити без дефіциту, а у подальші два сезони дефіцит не повинен перевищувати 15 мільйонів євро.