- Що скажете про колапс київського "Динамо" - однієї з ваших колишніх команд? І чи згодні з формулюванням?
- Так. Клубу потрібно визначитися, в якому напрямку футбольного розвитку йти. На мій погляд, нинішнє не в змозі приносити титули, вигравати чемпіонат. А ось те, яке культивують "Шахтар", "Металіст" – здатне, - відповідає Юрій Сьомін.
- Що ви маєте на увазі?
- На мій погляд, потрібно забути, що було раніше. Регалії - вони є, вони невід'ємна частина історії, але потрібно жити сьогоднішнім днем і грати в сучасний футбол. Тиск на ворота суперника має здійснюватися за рахунок відмінного контролю м'яча. А виключно різкими довгими передачами вигравати зараз досить складно.
Ще одна проблема, яку не в змозі вирішити і президент "Динамо", - обстановка надмірної критики навколо команди. "Динамо" критикують усі, особливо його ж колишні гравці, які сьогодні без роботи. А коли роботу їм дають, вони нічого не можуть зробити. Ця надмірна критичність, відсутність навіть натяку на єднання - усе це позначається на загальному розвитку клубу. У цьому плані кияни відстали.
- Начебто, цього літа витрачені такі гроші на трансфери, куплені серйозні гравці...
- Президент зробив все, йому вдалося неймовірне. Придбані дуже хороші гравці. Але хороші гравці - це ще не команда.
- Проблема в Олегу Блохіні?
- Я ніколи не критикую своїх колег. Це не мій стиль.