Бейнс: "Знаємо про винагороду для Польщі"

Динамо Київ 14 Жовтня, 14:56
Захисник збірної Англії натякає на те, що Україна додатково стимулювала збірну Польщі.

Як повідомляють англійські ЗМІ, Лейтон Бейнс вважає, що проти збірної Польщі буде важко грати, бо вона втратила усі шанси і тому невідомо, що від неї чекати. Тому захисник наполягає на тому, що треба зосередитися на своїй власній грі.

Але більш цікавий інший вислів Бейнса: "Польща - хороша команда, проте ми також знаємо про винагороди з боку, а це великий стимул". Невже і він чув про народно відоме "Суркіс всьо купіл"?