Як повідомляють англійські ЗМІ, Лейтон Бейнс вважає, що проти збірної Польщі буде важко грати, бо вона втратила усі шанси і тому невідомо, що від неї чекати. Тому захисник наполягає на тому, що треба зосередитися на своїй власній грі.
Але більш цікавий інший вислів Бейнса: "Польща - хороша команда, проте ми також знаємо про винагороди з боку, а це великий стимул". Невже і він чув про народно відоме "Суркіс всьо купіл"?