Максим Шацьких: «Буду розмовляти з Суркісом про роботу»

Динамо Київ 12 Травня, 15:35
Нападник «Говерли» Максим Шацьких заявив, що після повернення з ужгородського клубу спробує влаштуватися на роботу в «Динамо».

«У мене, як було динамівське серце, так і залишиться на все життя. Про це (нове місце роботи - Ред.) ще рано говорити, але перше, куди я поїду, - до Ігоря Михайловича на розмову, чи є можливість отримати роботу», -

сказав Шацьких, передає Трибуна