«У мене, як було динамівське серце, так і залишиться на все життя. Про це (нове місце роботи - Ред.) ще рано говорити, але перше, куди я поїду, - до Ігоря Михайловича на розмову, чи є можливість отримати роботу», -
сказав Шацьких, передає Трибуна
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«У мене, як було динамівське серце, так і залишиться на все життя. Про це (нове місце роботи - Ред.) ще рано говорити, але перше, куди я поїду, - до Ігоря Михайловича на розмову, чи є можливість отримати роботу», -
сказав Шацьких, передає Трибуна