Кращий на даний момент гравець у нинішньому складі «Динамо» в чемпіонаті за системою гол + пас Дьємерсі Мбокані (6 голів і 6 гольових передач) розповів офіційному сайту, як він і його товариші заповнюють тривалу паузу, пов'язану з матчами збірних команд.
- Весь час я провів у Києві зі своєю сім'єю. Давно не бачив дітей, тому постарався приділити їм якомога більше уваги.
- У поєдинку проти донецького «Металурга», який видався дуже результативним, ви також після певної перерви відзначилися забитим м'ячем. Він додасть вам впевненості?
- Найважливіше для мене - це перемога команди і три очки у турнірній таблиці. Якщо я не забиваю сам, то віддаю багато гольових передач, адже не так важливо хто саме заб'є, головне – успіх.
- У минулому матчі ви віддали цілих п'ять гольових передач. Яка з них вам найбільше запам'яталася, і як вам вдається однаково добре забивати і асистувати?
- Всі гольові передачі вважаю хорошими, оскільки вони закінчилися взяттям воріт суперника. Я граю для того, щоб приносити користь команді, і радий, коли це вдається зробити.
- Яку найбільшу кількість гольових передач у своїй кар'єрі ви віддавали за один матч?
- Мабуть, рекорд був поставлений саме в матчі донецьким «Металургом».
- У якому режимі працює команда за відсутність гравців збірних?
- Все як завжди в таких випадках. Чергуємо тренувальні заняття з контрольними спарингами.
- Для вас не в новинку тренуватися в усіченому складі?
- Ні, це поширене явище і в «Андерлехті», і в «Монако», і в багатьох інших європейських клубах, де виступають «збірники» з різних країн. Знаю, що «Динамо» делегувало в національні команди різного віку близько 30-ти футболістів - це добре, значить, вони заслужили це своєю грою. Мені дуже приємно грати разом з такими футболістами. На жаль, у збірної Конго матчів зараз немає, тому залишився в Києві, інакше я б також, напевно, поїхав.
- «Динамо» треба поправляти положення як у чемпіонаті, так і в єврокубку. Який настрій перед наступним домашнім поєдинком Ліги Європи проти швейцарського «Туна»?
- Природньо, я очікую тільки перемоги . Ми всі розуміємо, що якщо не виграємо, нам буде дуже складно боротися за вихід з групи.