Півзахисник київського «Динамо» Сергій Рибалка розповість про свою найбільшу мрію, хворобу нирок та про те, як почувався легіонером, в ефірі програми «Моя гра» з Аллою Бублій.
Програма вийде в ефір телеканалу «Футбол 1» у неділю, 17 травня, о 10:20.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Півзахисник київського «Динамо» Сергій Рибалка розповість про свою найбільшу мрію, хворобу нирок та про те, як почувався легіонером, в ефірі програми «Моя гра» з Аллою Бублій.
Програма вийде в ефір телеканалу «Футбол 1» у неділю, 17 травня, о 10:20.