Капітан київського «Динамо» Олександр Шовковський поділився емоціями від здобутого чемпіонства та подякував вболівальникам.
- Ми довго до нього йшли, через помилки і синці, несправедливість і невезіння, але ми це зробили, не програвши жодної гри!!!
Ми ЧЕМПІОНИ!!!
Вітаю всіх уболівальників!!!
Спасибі вам, що ви були з нами!!!
Ви зробили нас сильнішими!!!, - написав Шовковський в своєму «Інстаграмі» та додав фото чемпіонів.