Олексій Герасименко: «Найгірша гра з усіх»

Динамо Київ 15 Жовтня, 16:06
Старший тренер «Динамо» (U-19) Олексій Герасименко прокоментував нічию (1:1) в матчі з «Ворсклою».





- Здається, нам не вистачило не тільки концентрації, але і всього іншого. Вважаю, що це наша найгірша гра з усіх, які ми провели. Справа навіть не в якості гри, а в самовіддачі і самомотивації. Ми цілий тиждень налаштовували хлопців. Це була дуже важлива гра і, якби ми її виграли, думаю, вже точно потрапили б у першу четвірку. Тим не менш, залишилася остання гра, яку нам необхідно вигравати. Правда, не все буде залежати тільки від нас.



З такою байдужістю, з яким виходять на поле деякі наші футболісти, просто неприпустимо. Тим більше в такій команді як «Динамо».



- Що сталося з командою в другому таймі? Віддали ініціативу і перевага, зіграли фактично без моментів...



- Втратили концентрацію. Зараз важко щось говорити по гарячих слідах. Будемо дивитися відео, розбирати моменти. Не сказав би, що втратили ініціативу. Якщо б скористалися своїми моментами і забили другий м'яч, то, думаю, перемогли б.



Ми знаємо причини. Будемо розмовляти з хлопцями. Зробимо висновки і, напевно, будемо з деякими прощатися. Так не годиться. У «Динамо» в кожному поєдинку потрібно грати на перемогу, готувати, налаштовувати себе.



- З яким настроєм вирушаєте до Луцька?



- Нам обов'язково потрібно обігравати «Волинь». Тоді у нас буде шанс потрапити в четвірку. Знову ж деякі хлопці у нас в збірних, хтось зіграє за «дубль». Я поки не знаю, з ким поїдемо до Луцька. Але те, що поїдемо вигравати - це однозначно. Нам важко, адже кожен матч ми граємо новим складом. Хлопцям 1996 року народження ще важко, адже в цьому турнірі, в основному, в суперниках у нас футболісти 1995 року народження. Люди поки не готові до цього турніру, тому так важко і доводиться.