Експерт програми «Великий футбол» Олександр Севідов в ефірі каналу «Футбол 1»
прокоментував перемогу київського «Динамо» в чемпіонаті України.
- Чемпіонство «Динамо» логічне в цьому аномальному чемпіонаті. Кияни провели хороший сезон. Але якби «Шахтар» мав можливість виступати в рідних стінах, конкуренція була б вищою. Виявилося, що «Динамо» потрібно було зробити три кроки назад, щоб потім виграти чемпіонство. До речі, Ребров виграв чемпіонство в перший рік своєї роботи. Ось і міркуй після цього на тему, що на будівництво команди потрібно три роки, -
сказав Севідов.