Владислав Гельзин: «Нам зручно, щоб картки у фіналі обнулились»

Динамо Київ 20 Травня, 08:03
Президент «Олімпіка», розповів про майбутній матч з «Динамо» в рамках 1/2 фіналу Кубка України

Президент «Олімпіка», розповів про майбутній матч з «Динамо» в рамках 1/2 фіналу Кубка України

«Ми подивилися, скільки карток отримали наші хлопці в кубкових матчах - це чотири людини. У нас не така вже й велика лавка, як у решти трьох клубів. Тому ми, звичайно ж, теж були ініціаторами такого сценарію, щоб у фіналі обнулити всі картки», - повідав президент «олімпійців». - Матч з «Динамо» буде складний. Буде така атмосфера, що хлопцям доведеться битися. Футболісти будуть отримувати картки, а хтось може отримати другу і пропустити фінал. Лавка у нас невелика, тому нам зручно, щоб картки у фіналі обнулились», -

розповів Владислав Гельзін в інтерв'ю каналу «Футбол 1»

,

передає Footboom