Вінгер київського «Динамо» та збірної України Андрій Ярмоленко після матчу з «Олімпіком» «дав відчути поле» своєму малому синові Івану Ярмоленко.
«Є перший гол»
,- пише Андрій в своєму «Інстаграм», додаючи наступне фото.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Вінгер київського «Динамо» та збірної України Андрій Ярмоленко після матчу з «Олімпіком» «дав відчути поле» своєму малому синові Івану Ярмоленко.
«Є перший гол»
,- пише Андрій в своєму «Інстаграм», додаючи наступне фото.