- Сьогодні збірна йшла на рекорд?
- Ні, просто ми грали у футбол, намагаючись завершувати кожну атаку ударом.
- Такий суперник не розслабляє?
- Ні. Адже ми розуміємо, що в групі не можуть бути всі команди рівня, скажімо, Англії. Є й сильні суперники, і слабкі. У таких матчах, як сьогодні, потрібно відпрацьовувати, скажімо, якісь тактичні схеми.
- Як сприйняли результат матчу Англії з Польщею?
- Мені здавалося, що Англія переможе без проблем, як і трапилося насправді. Правда, я гру не дивився, тому не можу з упевненістю сказати, що так воно і було. ( посміхається) Може, поляки добре там грали!
- Сьогодні на трибунах була дуже хороша, домашня для нас атмосфера.
- До речі, так! Не чекав, що стільки глядачів на матчі буде! Спасибі їм за підтримку.
- Сьогодні у збірної Сан-Марино і фолів багато було і сперечалися вони часто ...
- Так, грали вони досить жорстко. Нам, ясна річ, таке не дуже сподобалося, але ми розуміли, що дев'ять наших гравців висять на картках, а збірна Сан-Марино нас провокує. Молодці, хлопці, що не повелися на ці провокації!
- На цьому стадіоні навіть електронного табло немає. Ви по ходу матчу в рахунку не плуталися?
- (Посміхається) Один раз я вирішив подивитися, яка хвилина йде, але так табло і не знайшов!
- А знали, який рахунок в тому чи іншому відрізку матчу був?
- Звичайно! ( посміхається) Рахувати - то я вмію, в школі вчився.
- Кажуть, що тренер їхньої команди попросив, щоб їм більше не забивали. А Ви б погодилися, якби він особисто Вас попросив?
- Ні! Це ж футбол, де у кожного свої завдання.
- А своє завдання наша збірна виконала?
- Ми її виконаємо, якщо потрапимо на чемпіонат світу.
- Кого хотіли б побачити суперником у стикових матчах?
- Подивимося, хто нам попадається, а потім будемо готуватися до матчів з цією командою.
Фото
: fcdynamo.kiev.ua