Лукман Аруна: «У червні повернуся в «Динамо». Далі будемо думати»

Динамо Київ 24 Травня, 09:08
Нігерійський півзахисник київського «Динамо» Лукман Аруна, який у другій частині сезону 2014/15 виступає на правах оренди за ужгородську «Говерлу», поділився своїми планами на майбутнє.

Нігерійський півзахисник київського «Динамо» Лукман Аруна, який у другій частині сезону 2014/15 виступає на правах оренди за ужгородську «Говерлу», поділився з

ua-football.com

своїми планами на майбутнє.

- Лукман, оренда в «Говерлі» підходить до кінця, які твої подальші дії?



- Я піду з «Говерли» в червні, коли закінчиться оренда. У мене діючий контракт з київським «Динамо», куди я й повернуся. А що буде далі – поки не знаю.



- Як ти вважаєш, ти зможеш залишитися в «Динамо» на наступний сезон?



- Я не знаю, це залежить від рішення тренерського штабу і керівництва киян. У «Динамо» я дуже давно не мав ігрової практики, сподіваюся, що найближчим часом багато що проясниться.



- Ти б хотів залишитися в команді Сергія Реброва?



- «Динамо» зараз дуже сильний клуб, який абсолютно заслужено виграв чемпіонат України. У наступному сезоні кияни будуть грати в Лізі Чемпіонів, в якій кожен футболіст мріє пограти. Я думаю, що в червні все стане ясно.



Зазначимо, що навесні Аруна зіграв п'ять матчів за «Говерлу», в яких віддав три результативні передачі.