Зазначимо, що це перша осічка підопічних українського фахівця в нинішньому сезоні. В попередніх турах «Торонто Атомік» розгромив «Ніагару Юнайтед» (3:0) і розібрався з «Лондон Сіті» (4:2), - інформує
На даний момент підопічні Ігоря Яворського займають в турнірній таблиці перше місце, але вже сьогодні клуб з Торонто можуть наздогнати «Бремптон Юнайтед» і «Берлінгтон».
Наступний матч «Торонто Атомік» проведе 30 травня. Суперником команди Ігоря Яворського стане «Торонто Кроейша».