"Коли Селезньов забив перший 11-метровий, то сказав, що якщо буде ще один - ти проб'єш. Так і сталося. Забив два голи і заробив другий пенальті - хотілося виконати самому, так як рідко буває, що гравці в матчах за збірну оформлюють хет-трик. Спасибі хлопцям, що дозволили пробити!"- сказав футболіст в ефірі телеканалу "Інтер".