"Перемогою сьогоднішньою задоволені, а результатом в Англії - не задоволені. Десь у підсвідомості всі вірили, що поляки зможуть вивезти очки з Англії, але, на жаль, цього не сталося. Ми дізналися це вже в кінці гри, що там 2:0. І все стало ясно. Якщо сьогодні ми ще сподівалися на Польщу, то тепер нам сподіватися нема на кого, тільки на свої сили. Тому не важливо, яким буде суперник.
Чи готові ми пройти плей-офф? Зараз у нас інша команда. Це довели матчі і з Англією, і з Польщею. У нас інший настрій, інша атмосфера, тому будемо сподіватися, що все буде добре. У якому місті України хочеться грати? Я хотів би Київ або Львів ", - сказав Безус.