Бетао: «Вітаю «Дніпро», який гідно представив український футбол»

Динамо Київ 28 Травня, 07:23
Бразильський захисник київського «Динамо» Бетао у своєму «Твіттері» віддав належне виступам «Дніпра» в Лізі Європи.

Бразильський захисник київського «Динамо» Бетао у своєму «Твіттері» віддав належне виступам «Дніпра» в Лізі Європи.

«Вітаю «Дніпро», не зважаючи на поразку. Клуб гідно представив український футбол. Вітаю»,

- написав Бетао.