Бразильський захисник київського «Динамо» Бетао у своєму «Твіттері» віддав належне виступам «Дніпра» в Лізі Європи.
«Вітаю «Дніпро», не зважаючи на поразку. Клуб гідно представив український футбол. Вітаю»,
- написав Бетао.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Бразильський захисник київського «Динамо» Бетао у своєму «Твіттері» віддав належне виступам «Дніпра» в Лізі Європи.
«Вітаю «Дніпро», не зважаючи на поразку. Клуб гідно представив український футбол. Вітаю»,
- написав Бетао.