Харків: теорія брехні

Динамо Київ 16 Жовтня, 11:39
Місто починає боротьбу за плей-офф з відверто неправдивими заявами.

Місто починає боротьбу за плей-офф з відверто неправдивими заявами.

Раніше наш кореспондент повідомляв про те, що під час матчу відбору на ЧС-2014 між Україною та Польщею активно використовувалися так звані "глушилки". Технологія проста - коли трибуни починають скандувати щось "не те", що подобається чиновникам та функціонерам, ці скандування заглушуються записом "звичайних скандувань". Наприклад, Ви кричите "Слава Україні", а на стадіоні лунає "Слава партії великій, що покращення принесла". Якось так.

Зрозуміло, що чиновникам бажається, аби усі ходили строєм і співали гімни діючий владі (необов’язково політичній, у даному випадку мова йде про футбольну). Але ж мало того, що припускається такий відвертий фарс, який затьмарює очі людям, приховуючи правду. Ні, треба ще зробити подібне на очах (і вухах) десятків тисяч людей, а потім цинічно усе спростувати. Можно було б якось сказати - немов, хлопці, ми розуміємо, що Бандера і Шухевич для вас національні герої, і не будемо нав’язувати свою думку. Просто ж зрозумійте, що ми і так ледве "відскочили" від санкцій ФІФА, а нам ще плей-офф грати - ось ми і вимкнули "глушилку", щоб не мати додаткових неприємностей на свою голову. А потім, коли все владнається, будете кричати скільки захочете.

І навіть у цьому випадку гарного мало, але ж це буда би правда, хай навіть гірка. До того ж, як то кажуть, не перший раз - раніше, одразу після дискваліфікації "Металіста", фанати харківської команди багато що цікавого розповідали про одного відомого функціонера, який, на їх думку

, все купив

посприяв цьому жорстокому вироку. І ось - другий випадок.

"Заглушку" чула не одна, не дві і не три людини. Кореспонденти відомих ресурсів, прості вболівальники... Тобто це БУЛО. Як були й обіцянки стюардам премій за гарну роботу - тобто за відбір червоно-чорних прапорів на вході. Ось така у нас демократія. Якісна, європейська.

Ресурс FootBoom.com звернувся начальника відділу по роботі з уболівальниками харківського «Металіста» Антону Іванову - і той сказав, що не було ніяких "глушилок". Чудово. Підготовка до можливого проведення матчів плей-офф починається з брехні. Далі буде?