Польща звільнила тренера

Динамо Київ 16 Жовтня, 11:51
Вальдемар Форналік залишився без роботи.

Про це повідомляє Daily Mail. Рішення було прийняте одразу після поразки збірної Англії, яке лише підкреслило провал відбірної кампанії "Кадри". У найближчий час про це буде повідомлено офіційно.

Щодо наступника Форналіка інформації поки що немає. Але вона, мабуть, нам вже і нецікава - принаймні, до найближчого жеребкування відбору на ЧЄ-2016.