Спочатку Максим повідомив, що завжди дивиться бої братів Кличків і радіє їх перемогам. А також він розповів про свою мрію - хоча би раз побачити їх поєдинки на власні очі. "Я ще жодного разу не був на боксі, цікаво було б відчути, що це таке" .
Коваль не лише дивиться бокс, а й сам практикується у цьому виду спорта. "Ярмоленка бив, доводилося", - розповідає Максим. "Але до справжнього спарингу справа не дійшла - боявся завдати непоправної шкоди партнеру по команді, адже в Андрія дуже тендітна щелепа".