Буряк згадав те, чого не було

Динамо Київ 16 Жовтня, 14:47
Екс-тренер збірної України розповідає про "часи, коли ми обігравали Францію".

"Були часи, коли ми обігравали збірну Франції", - цитує Леоніда Буряка Шахта.org. Цей ресурс справедливо зазначає, що Україна грала із Францією 7 разів, і жодного разу не перемагала. Але Буряк продовжує "згадувати".

"І Зідан грав теж. Шевченко тоді забив гол. Саша Шовковський учасником цієї гри був", - продовжує спеціаліст. І додає: "Грати зі збірною Ісландії, звичайно, трохи простіше. Я думаю, що в збірній Франції і Португалії не настрій, а інші речі важливі. Майстерність футболістів у першу чергу".