Екс-тренер київського «Динамо» Олег Блохін, відзначив свою заслугу в нинішньому чемпіонство киян.
«Я все-таки два роки віддав цій команді. Щось вийшло, щось ні. Дуже задоволений, що залучив Сергія Реброва. Він довів, що може бути великим тренером.
Ми разом два роки створювали цю команду, а потім Сережа далі пішов. Молодці. Якщо покладуть медалі в Кубок - взагалі буде чудово», -
сказав Блохін телеканалу «Футбол 1», пише Террикон