Олег Блохін: «Ми створювали це «Динамо» разом з Ребровим»

Динамо Київ 31 Травня, 08:05
Екс-тренер київського «Динамо» Олег Блохін, відзначив свою заслугу в нинішньому чемпіонство киян.

Екс-тренер київського «Динамо» Олег Блохін, відзначив свою заслугу в нинішньому чемпіонство киян.

«Я все-таки два роки віддав цій команді. Щось вийшло, щось ні. Дуже задоволений, що залучив Сергія Реброва. Він довів, що може бути великим тренером.

Ми разом два роки створювали цю команду, а потім Сережа далі пішов. Молодці. Якщо покладуть медалі в Кубок - взагалі буде чудово», -

сказав Блохін телеканалу «Футбол 1», пише Террикон