Відомий агент Аркадій Запорожану прокоментував для «Сегодня» можливість трансферу вінгера «Динамо» Андрія Ярмоленка.
«Зрозуміло, попереду Ліга чемпіонів, а Андрій - лідер команди. Але якщо не продати його зараз, «Динамо
»
, як і «Дніпро»
у випадку з Коноплянкою, ризикує не отримати за гравця нічого,-
сказав Запорожану
.
- Думаю, кияни отримають за Ярмоленка 15-20 млн»
.