Віце-президент ФФУ: Три крапки для "Дніпра"

Динамо Київ 16 Жовтня, 18:30
Андрій Павелко прокоментував скандальний матч між "Дніпром" та "Металістом".

"На жаль, там були форс-мажорні обставини", - повідомляє функціонер в ефірі каналу ТВі. Також Павелко відзначив, що таки випадки дуже рідко трапляються. 

"Матч не поставив крапку, поставив три крапки", - вважає віце-президент. Який же варіант вирішення цього питання, на його думку, оптимальний? "У резервний день, який є у календарі ФФУ та Прем'єр-ліги, провести догравання другого тайму".