Нагадаємо, що Юрій Бакалов подав у відставку і відвіз заяву на звільнення в клубний офіс. Кореспондент "Команди" запитує у спеціаліста, що ж сталося далі. "Прохання про відставку поки ніхто не задовольнив", - відповідає Бакалов. "Мою заяву має підписати Віктор Головко, оскільки він є директором Арсеналу. І, до того ж, ні з Олександром Онищенко, ні з кимось іншим з керівництва поспілкуватися так і не вдалося".
Бакалов також каже, що його відставка - це лише спроба вплинути на психологічний фон у колективі - немов, гравці будуть більше вірити у позитивні зміни. "Назад шляху немає. Якщо я попрощався, то зробив це обдумано. Хочу відповісти деяким ЗМІ, які поспішили заявити , що Бакалов, мовляв, всіх кинув у важку хвилину: я нікого не кидав! Команда нині на ходу, план роботи зверстаний, і тренерський штаб все контролює" .