Напередодні фіналу. Сергій Ребров vs Мірча Луческу

Динамо Київ 3 Червня, 07:44
4 червня київське «Динамо» та донецький «Шахтар» зійдуться на НСК «Олімпійський» у фіналі Кубка України.

Для наставників клубів Сергія Реброва та Мірчі Луческу майбутній поєдинок стане п'ятим лицем до лиця. Два з них закінчувалися перемогами динамівців, один куманда програла і ще один звела внічию.

Тепер надамо слово головним тренерам клубів, що б в якійсь мірі зрозуміти і оцінити готовність команд до вирішальної гри.

Сергій Ребров – поставити в цьому сезоні жирну крапку

- Ми просто повинні зіграти в свою силу - ось і все. Вважаю, що команда заслужила право поставити в цьому сезоні жирну крапку. Звичайно, наш тренерський штаб нагадає хлопцям основні принципи гри суперника і вкаже на те, за рахунок чого його можна перемогти.

Про протистояння з донецьким «Шахтарем»

- Я вимагаю від своїх футболістів, щоб вони атакували і захищалися всією командою. Вважаю, що в останніх поєдинках із «помаранчево-чорними» нам це вдавалося, а ті голи, які ми пропустили, стали наслідком виключно наших помилок. Донецький колектив славиться блискавичним виходом в атаку, тому потрібно мінімізувати кількість невиправданих втрат м'яча. У «Шахтаря» дуже великий атакуючий потенціал, в цьому колективі багато швидких виконавців.

Про підвищену мотивацію на «Шахтар»

- Поєдинок з «Шахтарем» - особливий, і я впевнений, що наші гравці налаштуються на нього по повній програмі. Золотий дубль є дуже серйозною мотивацією для всіх нас і наших уболівальників.

Про майбутній фінал Кубка України

- «Гірники» здатні на багато що. Також, втім, як і «Динамо». Ми дуже добре знаємо один одного, тому впевнений, що нас чекає цікавий матч. Зустріч двох найсильніших клубів України.

Мірча Луческу – звичні нарікання на долю

- Якщо взяти до уваги важкі умови, в яких ми працюємо і граємо, природно, без повної самовіддачі футболістів за честь «Шахтаря» складно створити команду, яка буде домагатися хороших результатів.

Про протиборство в цьому сезоні з київським «Динамо»

- «Динамо» виграло чемпіонат, але думаю, що «Шахтар» все одно залишається більш сильним, ніж столичний клуб. Якщо в тих умовах, в яких ми перебуваємо, ми маємо ігрову перевагу над «Динамо» і в першому матчі і в другому, то, напевно, після п'яти чемпіонських титулів поспіль всі бажають бачити іншого володаря золотих медалей.

Про програш чемпіонату...по своїй вині

- Ми програли чемпіонат і швидше за все винні самі – поступилися «Зорі», будучи дуже розслабленими та незібраними, втратили очки з «Металістом» та з донецьким «Металургом», коли везіння було на боці цієї команди.

Про одного з лідерів, що думає не про футбол

- Дуглас (Коста – прим.ред.) не зібраний, допускає багато помилок, непостійний, на жаль. Я його прекрасно розумію. Весь рік він більше думає не про чемпіонат України, а команди, що ним цікавляться, в які він, можливо, хотів би перейти. Тому що якості Дугласа не обговорюються: він дуже швидкий, вибуховий, з хорошим дриблінгом, з хорошим ударом. Всі ігрові якості, притаманні йому, – на високому рівні. Природно, він хоче виступати в іншому, сильнішому чемпіонаті. Напевно, прийшов час. Подивимося. А так не думаю, що для нас це велика проблема. За його спиною ростуть і Марлос, і Нем. Думаю, ми зможемо його замінити, якщо буде потрібно, і це не буде великою втратою.

* використано матеріали видання «КОМАНДА» та офіційного сайту «Шахтар»

* фото В.Раснер