Артем Мілевський: «Збірній краще не грати плей-оф у Донецьку»

Динамо Київ 17 Жовтня, 05:21
Нападник турецького "Газіантепспора" Артем Мілевський у соціальній мережі Instagram написав, якого б суперника він побажав збірній України в матчах плей-офф відбору до ЧС-2014.

"Греків, напевно. Щоб за минулий раз помстилися, і тільки не в Донецьку ", - пише Мілевський.

Правда, цей коментар було залишено ще до того, як стало відомо, що збірні України та Греції потрапили в один кошик сіяних команд.