Олександр Шовковський: «Я вірю в перемогу до фінального свистка»

Динамо Київ 4 Червня, 21:35
Капітан київського «Динамо» Олександр Шовковський про серію пенальті.

Капітан київського «Динамо» Олександр Шовковський про серію пенальті.

- Чи вірили Ви в перемогу після того, як відстали на два пенальті?

- Я вірю в перемогу до фінального свистка. Не знаю, було якесь відчуття, впевненість в тому, що ця гра повинна бути нашою.