Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський про хорошу традицію отримувати Кубок України.
- Добра традиція
Майже рік тому я тримав цей кубок у своїх руках!!!
І ось знову ми володарі Кубка України!!!
Спасибі нашим уболівальникам!!!, - написав Шовковський у своєму «Інстаграмі».