Олександр Шовковський: «Майже рік тому я тримав цей кубок у своїх руках». ФОТО

Динамо Київ 4 Червня, 21:56
Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський про хорошу традицію отримувати Кубок України.

Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський про хорошу традицію отримувати Кубок України.

- Добра традиція

Майже рік тому я тримав цей кубок у своїх руках!!!

І ось знову ми володарі Кубка України!!!

Спасибі нашим уболівальникам!!!, -

написав Шовковський у своєму «Інстаграмі».