Ромаріо: «Блаттер – злодій»

Світовий футбол 17 Жовтня, 06:30
Легенда бразильського футболу Ромаріо продовжує критикувати організацію чемпіонату світу-2014 і дійшов до перших осіб ФІФА - президента Зеппа Блаттера та генерального секретаря Жерома Вальке .

Легенда бразильського футболу Ромаріо продовжує критикувати організацію чемпіонату світу-2014 і

дійшов до перших осіб ФІФА - президента Зеппа Блаттера та генерального секретаря Жерома Вальке .

«Нічого хорошого не можна чекати від ФІФА, де сидять шантажист, якого звати Вальке, і злодій, якого звати Блаттер. Вони не представляють інтереси світового футболу, а бразильського – тим паче» , - сказав Ромаріо .

«Бразильська влада не повинна довіряти Вальке при підписанні будь-якого контракту з приводу чемпіонату світу. Я з недовірою ставлюся, коли він приїжджає до Бразилії, рахуючи гроші бразильського народу. Але будьте спокійними, я завжди буду на сторожі державних грошей, які використовують напередодні мундіалю».

Нагадаємо, Ромаріо закликав бразильців вийти на вулиці з акціями протесту безпосередньо під час проведення самого чемпіонату світу.