Зепп Блаттер : «Я залишив свій пост, щоб знизити тиск на ФІФА»

Світовий футбол 7 Червня, 13:59
Колишній президент ФІФА Зепп Блаттер заявив, що подав у відставку зі свого поста, щоб знизити тиск на організацію.

Колишній президент ФІФА Зепп Блаттер заявив, що подав у відставку зі свого поста, щоб знизити тиск на організацію, - інформує «СЕ».

Нагадаємо, що ФБР і швейцарська прокуратура розслідують корупцію в федерації і вже взяли під варту групу високопоставлених чиновників. 79-річний швейцарець залишив свою посаду через кілька днів після перемоги на виборах, яка стала для нього вже п'ятою.

– Я залишив свій пост, щоб знизити тиск на ФІФА,

– цитує Bild Блаттера

. – Я зацікавлений у захисті організації і футболу в цілому. На позачерговому конгресі будуть представлені майбутні реформи і обраний новий президент.