Колишній президент ФІФА Зепп Блаттер заявив, що подав у відставку зі свого поста, щоб знизити тиск на організацію, - інформує «СЕ».
Нагадаємо, що ФБР і швейцарська прокуратура розслідують корупцію в федерації і вже взяли під варту групу високопоставлених чиновників. 79-річний швейцарець залишив свою посаду через кілька днів після перемоги на виборах, яка стала для нього вже п'ятою.
– Я залишив свій пост, щоб знизити тиск на ФІФА, – цитує Bild Блаттера