М
атч 12-го туру Прем`єр-Ліги "Дніпро" - "Металіст" буде дограний, розпочинаючи з другого тайму.
Дату догравання матчу визначить Дирекція Прем`єр-Ліги. Таке рішення прийняв сьогодні Контрольно-дисциплінарноий комітет Федерації футболу України.
Нагадаємо, що матч "Дніпро" - "Металіст" (2:1) не був дограний через відключення в перерві електроенергії.
Окрім того КДК ФФУ прийняв рішення розглянути окремо поведінку футбольних уболівальників на цій грі, які палили крісла та порушували громадський порядок.