Ігор Кочетов: «Загороджувальні споруди можуть з`явитися на НСК, «Арені Львів» і «Оболонь Арені»

Динамо Київ 8 Червня, 12:46
Віце-президент ФФУ розповів про плани Федерації щодо безпеки на стадіонах.

Віце-президент ФФУ Ігор Кочетов підтвердив інформацію про можливе зведення загороджувальних споруд на різних стадіонах країни.

«Це буде наша пропозиція, пропозиція Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ, який я як віце-президент Федерації курую.

Це лише умовно «грати» - це загороджувальні споруди, скажімо так. Може, це буде сітка або оргскло. Ми на засіданні Комітету запропонуємо для цього три стадіони: НСК «Олімпійський», «Арену Львів» і «Оболонь Арену», де також були проблеми. Можливо, на засіданні виникнуть пропозиції і з приводу інших українських стадіонів», -

сказав Ігор Кочетов.